• Ново
4 Инчен UGA Моќ G Универзитетот во Џорџија Bulldogs Логото Отстранлив Ѕид Decal Налепница Уметност NCAA Дома Декор 4 од 3 Инчи

4 Инчен UGA Моќ G Универзитетот во Џорџија Bulldogs Логото Отстранлив Ѕид Decal Налепница Уметност NCAA Дома

DEN 96.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Винил.Произведено во САД.Грузија Bulldogs Моќ Г-лого!.Било кој број од decals, во еден брод со цел следење за само $3.99. Издржливи и Repositionable Кора и Само Држи Внатрешни работи Винил Ѕид Decal.Брзо, Забавно и Лесно Дома Декорирање!Голема забава за партија украси и подароци!.Вистински Лиценциран Производ со БРЗА Испорака во САД Исклучиво продаваат на мало од страна на Продавачот Tywiggle.Сите дополнителни decals брод за СЛОБОДНИ.Бренд нови винил ѕид decal со мала умре-намалување на нетранспарентно граница и позадина.Нашиот Ѕид Decals ЌЕ се држиме до : Внатре Температура Контролирана Површини се Чисти, Дури и Суви Површини се Насликани Base Изшкуркан Насликана на Дрво (не мрсна завршува) Пластика, Стакло, Метал Повеќето Позадина Нашиот Ѕид Decals.НЕ се ДРЖИ ДО : Надвор Површини Автомобили Porous Текстура Нерамни Површини Груб или Unpainted Дрво Валкани, Никотин, Мрсна, Smoky, Варовит Површини Тула или Cinder Блок Недовршени Base Grasscloth Возрасти 3+.

Особините

Купувачите избираат и