• Ново
Масло Впивање на Хартија, Влакна Текстура Лесно Извади Дизајн Ефикасно Чистење на Масло Апсорбирање Листови за Лицето за Нега на Кожата

Масло Впивање на Хартија, Влакна Текстура Лесно Извади Дизајн Ефикасно Чистење на Масло Апсорбирање Листови

DEN 676.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Џеб Големина : Влакна interweave велур, подобрување на нафта апсорпција.Споделување со други, или да ги даде како подарок. Освежете : масло апсорбирање на хартија лесно може да го апсорбира вишокот на масло на површината на кожата, да го задржи влага на кожата, направи кожата и физички. Џеб Големина : Влакна interweave велур, подобрување на нафта апсорпција. Имајте Санитарни : Нашите лесен за употреба фармацевт уверува еден масло апсорбирање лист за вашата употреба, избегнување на отпад, додека одржување на останатите ткива безбедно, и санитарни.Имајте Санитарни : Нашите лесен за употреба фармацевт уверува еден масло апсорбирање лист за вашата употреба, избегнување на отпад, додека одржување на останатите ткива безбедно, и санитарни.Споделување со други, или да ги даде како подарок.Освежете : масло апсорбирање на хартија лесно може да го апсорбира вишокот на масло на површината на кожата, да го задржи влага на кожата, направи кожата и физички.Тетрапак пакување компактен и лесен, лесен за да го понесете со вас.Во сила : Pleasingcare природната премија масло впивање ткива брзо се апсорбира вишокот на масло и помогне во контрола сјај без било во прав.Функција : 1.Примена : Употреба со или без шминка. Во сила : Pleasingcare природната премија масло впивање ткива брзо се апсорбира вишокот на масло и помогне во контрола сјај без било во прав.Тетрапак пакување компактен и лесен, лесен за да го понесете со вас.

Особините

Item Type:
Oil Absorbing Tissues
Material:
Hemp Paper
Efficacy:
The Paper is Flexible, Soft and Delicate, Good Oil Absorption, Easily Absorb Excess Oil on the Skin Surface, Retain Skin Moisture, Make Skin and Natural
Package List:
50 xOil Absorbing Tissues :

Купувачите избираат и

Масло Впивање Хартија, Нафта Апсорбирање на Листови Ефикасно Чистење на Меки на Допир за Лицето за Нега на Кожата

Во сила : Pleasingcare природната премија масло впивање ткива брзо се апсорбира вишокот на масло и помогне во �

DEN 167.76

Масло Впивање Хартија, Нафта Апсорбирање на Листови Мека на Допир Лесно Извади Дизајн за Лицето за Нега на Кожата

Во сила : Pleasingcare природната премија масло впивање ткива брзо се апсорбира вишокот на масло и помогне во �

DEN 167.76