• Ново
Sehaz Дела NeverGiveUp-WT-KeyHolder Дрвен Клуч на Носителот (7 Куки)

Sehaz Дела NeverGiveUp-WT-KeyHolder Дрвен Клуч на Носителот (7 Куки)

DEN 552.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ДОМОТ ОРКЕСТАРОТ – Ова Декоративни дрвени mail / клуч на носителот rack во дрво Завршница Ќе го Фати окото на Вашиот Посетители.Ова Е Совршено Ѕиден држач за entryway, Канцеларија или Соба.МНОГУ ПРОСТОР ЗА ВАШИТЕ E-MAIL ПОРАКИ.СОВРШЕН ДОМ ДОДАТОК – Чувајте ги Вашите e-Mail пораки, Документи и Писма Организиран со Повеќето Стилски Гроздобер Mail Организатор на Располагање.Со Копчето Куки и Многу Простор за Дојдовни или Појдовни Mail, Овој Гроздобер Решетката Е Совршено Решение за Вашиот Презафатен Живот.Опис на производот Чувајте ги вашите entryway уредни и чисти со овој ѕид-монтирани клуч на носителот.Кој метални куки за бесење на копчињата, leashes и марами, додека на врвот слот создава простор за писма, очила за сонце, паричници и мобилните телефони, одржување на најважните елементи за кога ќе влезат или да излезете од вашиот дом.Копче-дупка загради на задниот дел од решетката ќе ви овозможи лесно да се качи на оваа организатор на и онака во вашиот дом, канцеларија или соба.Не само можете да се задржи на копчињата и е-mail, можете лесно може да се трансформира во оваа организаторот да висат во вашата спална соба за бесење накит и други модни додатоци.Со браун заврши и природен дрвен гради, овој ѕид-монтирани решетката е совршен со сите дом и канцеларија decors.

Особините

Купувачите избираат и