• Ново
WYFDC Продажба Види Кутија Види Организатор 12 Мрежи Дрвени Види за Чување на Екранот Складирање Кутија за Накит Колекција Организатор на Носителот (Боја : E)

WYFDC Продажба Види Кутија Види Организатор 12 Мрежи Дрвени Види за Чување на Екранот Складирање Кутија за Накит

DEN 431.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Згора на тоа, меки кадифени дното штити вашиот мебел од гребнатини и штети.Згора на тоа, меки кадифени дното штити вашиот мебел од гребнатини и штети.1inch10 Слотови : 26*21*8.1inch12 Слотови : 31*21*8.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.85 Производ Тежина : 2 Слотови : 400g3 Слотови : 500g5 Слотови : 750g6 Слотови : 1000g10 Слотови : 1300g12 Слотови : 1500g Package вклучува : 1 x Дрвени Види Box Notes : Избегнувајте директно изложување на сонце.Цврстата структура и нежно крем сомот поставата се создаде атмосфера дома за вашите часовници, и цреша изглед додадете еден допир на елеганција во вашиот дом декорација.8 cm)Перница Големина : 7.1 inch Individual Оддел Големина : 3 1/2"L x 1 7/8"W (9 x 4.Боја : Цреша Изглед, Млечно Бела Plush Frame Материјал : Средна Густина Fiberboard(МДФ) Прозорец Материјал : Glass Interior Материјал : Кадифен Lining Product Големина : 2 Слотови : 11.1inch5 Слотови : 26*11*8cm/10.Со класичен изглед и исклучителни изработка, овој часовник организатор, го прави голем дар за вашето семејство, пријатели или било која друга види љубовници.1inch6 Слотови : 31*11*8cm/12.Цврстата структура и нежно крем сомот поставата се создаде атмосфера дома за вашите часовници, и цреша изглед додадете еден допир на елеганција во вашиот дом декорација.Капакот кој јасно стакло овозможува јасен преглед на часовници во внатрешноста.Оваа дрвени види кутија е стилски и елегантен, специјално дизајнирани за да се види ентузијасти да ги чувате и да го носат вашиот омилен часовници.

Особините

Купувачите избираат и

erddcbb Девојки Накит Кутија Организатор Накит Организатор Голем Капацитет Накит Складирање Случај со Заклучување

Кога ќе примите таков прекрасен подарок за Денот на Вљубените, Божик, Нова Година, за роденден, свадба, и�

DEN 3431.76

QIAOLI Накит Кутија во Дрвена Кутија за Накит Накит Организатор, 3 Слој Накит Екранот Накит Носителот со Заклучување

➤ Благодарение на рачни мерења на локации, може да има некои грешки, ве молиме овозможи 35cm разлика, ви бл

DEN 6863.04