• Ново
Отклучен Мобилен Телефон, 4GB+128GB Андроид 10, Поддршка на Т-Мобиле MetroPCS Директно се Зборува, OUKITEL 2021 Dual SIM паметен Телефон C22 5.86 Инчен HD Екран+Задни 3 Камера Лице & Отпечат?

Отклучен Мобилен Телефон, 4GB+128GB Андроид 10, Поддршка на Т-Мобиле MetroPCS Директно се Зборува, OUKITEL 2021

DEN 4079.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Еден од плаќање на услуги ќе се применува. $10 за да се поправи или $29 да го замени вашиот телефон. . 【4 GB RAM меморија + 128 GB ROM (поддршка 256 GB складирање проширување)】OUKITEL C22 smartphone отклучен себе обезбедува 128 GB ROM големи складирање, кој може да лесно преземете апликации, датотеки и аудиовизуелни забава.Складирање проширување на ТФ-картичка до 256 GB е поддржана, обезбедување на вас со поголем мобилен телефон простор за складирање на повеќе фотографии и видеа. 4 GB ROM носи мазна отклучен паметни телефони искуство. 【Три задните камери може да ги исполни вашите мулти-функционални фото потреби】OUKITEL C22 е опремен со high-definition 13 MP главната камера; 2 MP blur леќа поддржува позадина расплинуваат 2 MP макро леќа ја прави суптилна убавина на животот; и е опремен со предна 8 MP ПИ убавина во огледало, се Направи снимање повеќе убави.C22 има selfie камера панорамски функција, така што секој пријател и член на семејството, не ќе го пропушти преземање на слики. 【Светлина тежини на фреквенција се вклучени во подолу Поддржани Бендови Пред Цел : .ФЛОПИ-LTE:B2/4/5/7/12/17/28 A/28 BWCDMA : B2 / Б4 / B5.

Особините

Купувачите избираат и