• Ново
EVOC Високи Перформанси Системи X1702A (X170KM-G) 17.3 FHD 144Hz, 3.8 GHz i7-10700K, RTX 3060, 32 GB 3200MHz RAM меморија, 1 TB PCIe SSD

EVOC Високи Перформанси Системи X1702A (X170KM-G) 17.3 FHD 144Hz, 3.8 GHz i7-10700K, RTX 3060, 32 GB 3200MHz

DEN 4079.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

0 x4 NVMe SSDосигурува дека ќе искуство на најбрз на подигање и оптоварување пати.Долниот систем температури, да се спречи throttling за време на ПРОЦЕСОРОТ и графичките картички интензивна задачи, се минимизираат фан на бучава, и да го зголеми сигурноста со надградена термички интерфејс материјали. Кулер систем температури за CPU (central processor) и графичкиот процесор (графички процесор) преку Gelid GC Екстремни ТИМ (термички интерфејс материјали) надградби.Бесплатни Windows 11 Надградба право уред.

Особините

Купувачите избираат и

AWSAD Безбедност Пребивање Бела Најлон Јаже Нето Децата Скалите Анти-Падот на Нето Трајни Заштитна Ограда Декорација

Тоа е добар партнер да го заштитите вашето дете е safety Product Име : Безбедност за Заштита на Net Protective мрежа ма

DEN 1346.40