• Ново
Премиум Памук-Платно се Покријат 18x36x68 одговара на Постоечките Облека/Полица Единица (не се Вклучени) Црна

Премиум Памук-Платно се Покријат 18x36x68 одговара на Постоечките Облека/Полица Единица (не се Вклучени) Црна

DEN 3839.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

Корица вклопува било облека решетката или shelving единица (НЕ се ВКЛУЧЕНИ) дека е 70-75 инчи висок; има најмалку 2 полици кои се 36 инчи широка x 17.Димензии на Корица : 36 W x 18 D x 68 H ***поклопецот е дизајниран да бидат пократки, па тоа не висат на подот или се фатени во тркала на вашиот единица за складирање.7-18 инчи длабоки; и најмалку 4 поддршка мислења.Ве молиме Имајте во предвид : Ние ви ја нудиме оваа маска во други популарни големини и исто така нудат вкупно решенија кои вклучуваат и маска и рек/shelving единица, но НЕ и во овој оглас.Поклопецот се затвора во предниот со целосна должина, се разделуваат, тешки-должност месинг патент.5-18 инчи длабоки; и има најмалку 4 поддршка мислења.Боја нијанси ќе се разликува поради разликите во монитор/екранот за поставки и не може да биде токму онака како што не се појави на вашиот монитор.Оваа премија корица вклопува било облека решетката или shelving единица (НЕ се ВКЛУЧЕНИ) дека е 70-75 инчи висок; има најмалку 2 полици кои се 36 инчи широка x 17.Премиум, тешка тежина, 10 унца памук платно/патка покрие професионално пораби со засилен шевовите и внатрешни врски за да се задржи покрие затегнат.Премиум, дише 10 унца памук платно/патка ткаенина ќе ги штити вашите предмети од нечистотија и прашина, додека одржување на нив убаво надвор од очите.Квалитетот на нашите рек/shelving поклопецот е далеку подобри од тенкиот, не-плетени полипропилен опфаќа кои доаѓаат со повеќето плакарот пакети.

Особините

Купувачите избираат и

Дише Облека Прашина Маска со Патент Складирање Торба Облека Костим Заштитник Одговараат Случај Дома Организаторот

Издржливи, па тоа нема да носат или солза и материјал брише се чистат со влажна крпа.Совршен за бесење фу

DEN 228.72

ВАШИОТ МЕСЕЧИНАТА Облека, торби 4 ПАРЧИЊА одговараат торба за виси облеката плакарот складирање Лесни Прашина-Доказ

ВАШИОТ МЕСЕЧИНАТА Облека, торби одговараат торба за виси облеката плакарот складирање Лесни ПрашинаДо�

DEN 191.76

JJWC Оксфорд Ткаенина Покрие Облека Прашина Торба Виси Облека Одговараат на Грб Заштитник Складирање Кеси Транспарентен

Функција : Издржлива И Ефикасна Прашина Превенција。.Идеални за складирање на вашите костуми, фустани, le

DEN 479.76

Ayyufe Облека за Складирање за Домаќинство,Облека Торба Вода Простор за Заштеда на PEVA Виси Облека Покрие Домаќинство,

)М : 60cm x 10cm x 125cm / 23.Тоа е погоден за домаќинство, cloakroom, гардероба, перење home облека за складирање.Тоа е и ле

DEN 1850.40