• Ново
Чиста Контрола Odoban Gal Lav Почиста, 9.0 Фунти

Чиста Контрола Odoban Gal Lav Почиста, 9.0 Фунти

DEN 551.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одличен за оган реставрација.Овој индустриски течни мирис eliminator не остава остатоци и има различни употреби.Odo Ban може да се користи во болниците, медицинските и стоматолошките канцеларии, старечки домови, дневни центри за грижа, градинки, ресторани и барови, кафетерии, институционалните капацитети, јавни тоалети, институции, училишта, спортски објекти, камп основа, се игра основа, јавни објекти, транспортни терминали, хотели и мотели, фабрики, деловни и канцелариски згради, возила, амбулантни возила, возови и такси.Odo Ban ги елиминира непријатните мириси на перат површини како што се текстил, теписи, постелнина, тушеви, ѕидови и подови, додека оставајќи свеж мирис.99% од бактерии, како што се стерптококус pyogenes (strep), ешерија coli 0157 : H7 (e.Odo Ban Мирис Eliminator чисти, disinfects, sanitizes и deodorizes сите precleaned тешко, nonporous домаќинство површини.

Особините

Купувачите избираат и

JYDBRT Отворено Преносни Фенер, Фенерче, Инспекција Светилка, Фенер, Механичка Работилница Светилка, Рачни центарот

Супер висока моќност, пренослива светилка.Извор на светлина е стабилна, долг живот и широк опсег.Долго т

DEN 14528.64