• Ново
GLRTORE Розова Летни Цвеќиња Божиќ Чорапи 2 Пакет 10 Инчен,Божиќ Чорапи Елка Камин Виси Чорапи Кенди Божиќ Сегашноста Кеси за Семеен Празник Божиќ Декорација

GLRTORE Розова Летни Цвеќиња Божиќ Чорапи 2 Пакет 10 Инчен,Божиќ Чорапи Елка Камин Виси Чорапи Кенди Божиќ Сегашноста

DEN 599.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ова Беше Совршен Додаток На Вашата Божиќ Декор.100% Полиестер.Ако Сте Незадоволни Со Божиќ Чорапи Декорација За Било Која Причина, Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас, Ние Ќе Се Обезбеди Враќање На Вашите Куповна Цена.За Декор Или Подарок,Можете Да Го Исполните Бонбони Или Чоколади,Види,Виткање Паричник,Врски,Подарок Картички,Мала Играчка Автомобили,Итн.2 Пакет Дизајн Додадете Карактер,Супер Слатки,Полн Со Божиќ Елемент,Додадете Една Убава На Допир На Вашиот Одмор Оркестарот,Се Создаде Совршена Свечен Амбиент За Семејството Да Уживаат, Што На Вашето Семејство Имаат Убав Божиќ!10 Инчен Божиќ Чорапи За Мали Подароци Или Декор,За Да Се Пополни Бонбони Или Чоколади,Види,Виткање Паричник,Врски,Подарок Картички,Мала Играчка Автомобили,Итн.Со Добар Изглед,Меки,Лесни,Добри Допир, Додадете Ја Топлата Атмосфера На Фестивалот,Облагородување Живот.Големина : 10x7.Совршен За Божиќ Празник Украси.Стандардот Превозот Време На Нашите Производи Е Од 10 До 20 Дена,И Забрзан Превозот Времето Е Во Рок Од 7 До 12 Дена.Одлично За Пополнување Со Уникатен И Евтини Предмети Или Користење На Приложените Циклуси И Виси Нив Од Вашиот Мантија Да Почекаме И Да Видиме Што Дедо Мраз Ќе Донесе.Пакетот Вклучува : 2 Buc Поставите 10" Божиќ Чорапи.

Особините

Купувачите избираат и

Една Мечка Божиќ Чорапи, Симпатична Панда Бамбус Гранки Розова Облека, Ракавици Шапка Ткаенината Чорапи Кадифен

Големина : Божиќ sockings големина е 17.71 x 12.20 инчен, отворање : 8 инчен.Исто така, има висат јамка за лесно екра�

DEN 263.52