• Ново
Орхидеи Цвеќиња Бенд Компатибилен со Fitbit Ionic Smart Watch Тенок, Елегантен Мека Кожа за на Рака Нараквица со Брзо Ослободување Адаптери (3. Злато Боја Тока Адаптери)

Орхидеи Цвеќиња Бенд Компатибилен со Fitbit Ionic Smart Watch Тенок, Елегантен Мека Кожа за на Рака Нараквица

DEN 719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Проверете Мерење Слика за тоа Како да се Измери Вашиот Зглоб Правилно.Уживаат во свежо нов изглед со вашите додатоци и нека времето оди со стил!.Ако е потребно, можете лесно потиснат крпа со вода и нека бендот се исуши.Опис на производот : Додади Стил, Акцент и Карактер со оваа модерна Види Бенд.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Ако групата добива влажни и валкани ние препорачуваме користење на не-абразивни, lint-слободен крпа.Сет Вклучува : 1 (Еден) Кожа Види Бенд (со 2x Брзо Ослободување Адаптери и 1x Тока) Подготвени да го Прикачите на Smart Watch.00") / 152mm - 203mm.Кожени бендот не е пот или водоотпорен.Овие бендови се вклопуваат зглоб големини од (6.Уникатен Дизајн која го претвора вашиот часовник во Модерен Додатоци.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние препорачуваме ограничени да нема контакт со влага за да се намали промена на бојата-оштетување на бендот.Моќ извира покриени од еден ден.Компатибилен со Fitbit Ionic !Smart Watch НЕ е Вклучен !!!Проверете Опис на Производот за Дополнителни Информации.Направена од Високо Квалитетни Материјали.Го подобрува и го комплетира вашиот изглед, стил, класа и карактер.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Чистење може да се направи со малку навлажнета крпа.

Особините

Купувачите избираат и