• Ново
ClosetMaid 21955 Претходно Вчитани 10.63-Инчен Подлога за Жица Shelving, 3000-Pack, Бела

ClosetMaid 21955 Претходно Вчитани 10.63-Инчен Подлога за Жица Shelving, 3000-Pack, Бела

DEN 13763.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

3000-ПАКЕТ : Вклучува (3000) Closet Maid претходно вчитани ѕид подлога и игли.CLOSETMAID КОМПАТИБИЛЕН : Компатибилен со Closet Maid Фиксна Планината жица shelving; За употреба со сите Closet Maid поддршка заградата големини (се продава одделно).ЖИЦА SHELVING ПОДЛОГА : Сидро инсталира во base, бетон или studs да се заклучи shelving во место.ИНСТАЛАЦИЈА СОВЕТ : за да ја Инсталирате 1 заградата секој 36.и на секој крај на полица; Употреба 1 сидро и pin за заградата.ПРОФЕСИОНАЛНИ ХАРДВЕР ПАКЕТ : најголемиот Дел 3000-pack идеален за професионалци, изведувачи, градители и повеќе.

Особините

Купувачите избираат и