• Ново
2 Парчиња Прилагодливи Работи Капа со Копче,Црвено Златна Снегулка Капи за Жените & Мажи, Една Големина

2 Парчиња Прилагодливи Работи Капа со Копче,Црвено Златна Снегулка Капи за Жените & Мажи, Една Големина

DEN 407.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лесно Wash Machine се мијат, исто така, може да биде рака перат со студена вода и благ детергент.Копче затворање.  [И Прилагодување]Унисекс големина, оваа медицинска сестра шапка има одлична еластична bandageon грб и копчето дизајн, можете да едноставно се приспособат на стегање да се вклопи во различни главата облици и типови коса на мажите и жените.Стил : Унисекс Работи шапка Материјал : Дише полиестер, памучна крпа, пластични копчето Големина : Прилагодлива големина,една големина Погодни Сезона : Сите сезони Боја : Multicoloured Пол : жените & мажите Користи : Да се спречи косата паѓа во различни работна средина, погоден за различни потреби.

Особините

Купувачите избираат и