• Ново
PRAIA Switch Switcher,2 парчиња HDMI Преклопник Switcher 4Kx2K 3 Влез 1 Излез 3 Порт Splitter 1080P Центар Кутија за LCD

PRAIA Switch Switcher,2 парчиња HDMI Преклопник Switcher 4Kx2K 3 Влез 1 Излез 3 Порт Splitter 1080P Центар Кутија

DEN 278.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

3 во 1 од, повеќе влезови може да биде поврзан со повеќе high‑definition видео извори, како што се за PS3 и high‑definition сет‑топ кутии.На излез може да испраќа high‑definition аудио или видео сигнали на high‑definition TV.Има добра компатибилност, и е компатибилен за Blu‑ray ДВД, сателитска ТВ, за PS3, Blu‑ray плеер, Xbox360, итн.Попрецизно позиција и да ги задоволи вашите барања.Поддршка HDMI1.3, целосно го поддржува 1080p и 12‑битни пиксели.Соодветен за HDCP уреди, со стабилни перформанси.Поддршка за видео сигнал засилување до 2.5 Gbps, пренос на далечина до 25 метри (на одредено е во врска со жица).Поддршка 640x480, 800x600, 1024x768, 1920x1200 DTV / HDTV : 480i / 576i / 480p / 576p / 720p / 1080i / 1080 P 3 VGA видео формати, има morestable перформанси.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : HDMI Преклопник Материјал : АБС Боја : Црна Сигнал за Влез/Излез на Текст Видео Сигнал : 0.5-1.0 Pp Pp Текст DDC Сигнал : 5 Pp Pp (TTL) Максимален Опсег на Една Врска Сигнал : 1920 X1200, 1080 P Излез Видео Сигнал : HDMI1.3б + HDCP1.0 / 1.1 2 Поддршка Видео Формат VGA : 640x480, 800x600, 1024x768, 1920x1200 DTV / HDTV : 480i / 576i / 480p / 576p / 720p / 1080i / 1080 P 3, Дигитален Сигнал Влез/Излез HDMI Поддршка : HDMI 1.3 4 Работни Фреквенција до 250 MHz Областа Фрекфенција 60 Hz Видео Засилување пропусен Опсег 2.5 Gpbs / 250 MHz HDTV Interlaced Скенирање (50 И 60 Hz) : 480i, 576i, 1080i Progressive Scan (50 И 60 Hz) : 480 P, 576 P, 720 P, 1080 P Пакет Листата : 2 x HDMI Преклопник со 2 x Прирачник.

Особините

Купувачите избираат и

JYDBRT Отворено Преносни Фенер, Фенерче, Инспекција Светилка, Фенер, Механичка Работилница Светилка, Рачни центарот

Супер висока моќност, пренослива светилка.Извор на светлина е стабилна, долг живот и широк опсег.Долго т

DEN 14528.64