• Ново
Весели Индискиот Африкански Слон Boho Лаптоп Ракави Со Рачка 13/14/15.6 Инчен Лаптоп Торба За Носење

Весели Индискиот Африкански Слон Boho Лаптоп Ракави Со Рачка 13/14/15.6 Инчен Лаптоп Торба За Носење

DEN 984.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

1.Материјал : Остварување На Висок Квалитет На Оксфорд Ткаенина Ткаенина, Кој Е Лесен, Водоотпорен И Издржливи. 2.Три Големина : Лаптоп Торба Има Три Големини(13"/14"/15.6") За Вашиот Изберете, Одговара На Повеќето Лап-Топ Компјутери. 3.Практичен Дизајн : Со Отстранлив Прилагодливи Рамо, Рака, Која Погодност Можете Да Ги Конвертирате Вашите Бизнис Кеси За Една Рачна Ташна, Crossbody Торба Или Бизнис Briefcase. 4.Мулти-Функција : Мода И Исклучителен Дизајн, Совршен За Патување, Бизнис, Канцеларија, Студирам И Одмор Итн. 5.Грижа Инструкции : Тоа Е Препорачливо Да Се Мијат Со Рака, Не Кајгана.Весели Индискиот Африкански Слон Boho Лаптоп Носи Чантата Со Рачка Патент Лаптоп Ракав Случај 13/14/15.6 Инчи.

Особините

Купувачите избираат и