• Ново
[УЛ Наведени] 8 Нога Долго Omnihil AC/DC Адаптер Компатибилен со Roku 3 Модел# ФА-120 1000SUC Префрлување Кабел ГЛАСАЧКО место

[УЛ Наведени] 8 Нога Долго Omnihil AC/DC Адаптер Компатибилен со Roku 3 Модел ФА-120 1000SUC Префрлување Кабел

DEN 335.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50/60 Hz - УЛ НАВЕДЕНИ.Сите производи се тестирани за да се надмине/исполнат стандардна спецификација.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита). 5 ГОДИНИ БЕСПЛАТНО ГАРАНЦИЈА. 3-ТО ЛИЦЕ НЕ ОЕМ ДЕЛОВИ.Не Содржи : Алкална / Никел / NIMH или Литиум Јон Батерии.На сликата е прикажано тука се САМО индикативни.Ако има било какви недоследности помеѓу сликата и вистинскиот производ, вистински производ ЌЕ владее.Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50/60 Hz / Висок Квалитет на ПСУ/Трансформатор / Сите производи се тестирани за да се надмине/исполнат стандардна спецификација / OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита) / БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ во ДВЕТЕ насоки / 2 ГОДИНА БЕСПЛАТЕН ГАРАНТЕН / 3-ПАРТИСКИ АДАПТЕР НЕ ОЕМ ДЕЛОВИ.

Особините

Купувачите избираат и