• Ново
Сенка NP5LPDD11 Supracap 100 Длабочина Филтер Капсула, во согласност Стил, 5 инчен Должина, со Двоен Слој за Медиуми Одделение PDD1 (0.1-0.8 µm Задржување Оценка) од 1 до 1½ инчен Сани?

Сенка NP5LPDD11 Supracap 100 Длабочина Филтер Капсула, во согласност Стил, 5 инчен Должина, со Двоен Слој за

DEN 6454.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

Скалабилност е од клучно значење за безбеден и сигурен процес на развој, и Supracap 100 капсула лесно се интегрира во било кој процес на развој со својот сестран конфигурации, и големини на располагање филтер медиуми.Со Supracap 100 капсула, скалабилност од само неколку литри за целосен процес на длабочина филтер модули може да биде лесно да се постигне.Целосно расположливиот дизајн елиминира секое чистење или ракување однесува обично се поврзува со живеалишта, особено онаму каде биолошки и опасни производи се да се филтрира.Понатаму, Supracap 100 капсула е дизајнирана за да им обезбеди рентабилност, флексибилност и леснотија на користење, а минимизирање на изложеноста на ризик за операторите.Supracap 100 капсули може да се manifolded заедно, како и со било кој друг Kleenpak Нова Капсула Филтер во Сенка портфолио.Задржување Оценка : 0.1-0.85 µm µm Membrane Материјал : Регенериран Cellulose Industry-Специфични Сертификација : Pharmaceutical Effective Филтрација Област (Метрички) : 250 cm2 Minimum Серија Јачина на звук : 3 LMaximum Серија на Обем : 50 LFilter Формат : 5 инчен Supracap 100 Inlet Врска : 1-1½ во (25-38 mm) санитарни flange Outlet Врска : 1-1½ во (25-38 mm) санитарни страната.

Особините

Купувачите избираат и

JYDBRT Отворено Преносни Фенер, Фенерче, Инспекција Светилка, Фенер, Механичка Работилница Светилка, Рачни центарот

Супер висока моќност, пренослива светилка.Извор на светлина е стабилна, долг живот и широк опсег.Долго т

DEN 14528.64

AWSAD Безбедност Пребивање Бела Најлон Јаже Нето Децата Скалите Анти-Падот на Нето Трајни Заштитна Ограда Декорација

Тоа е добар партнер да го заштитите вашето дете е safety Product Име : Безбедност за Заштита на Net Protective мрежа ма

DEN 1346.40