• Ново
JC SPORTLINE BRZ GT86 FRS Задните Diffuser, одговара на Субару BRZ Toyota FT86 GT86 Scion FR-S 2012 2013 Карбонски Влакна Задниот Браник Усна Спојлер Diffuser

JC SPORTLINE BRZ GT86 FRS Задните Diffuser, одговара на Субару BRZ Toyota FT86 GT86 Scion FR-S 2012 2013 Карбонски

DEN 14238.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

Fitment : Ова Задните Diffuser одговара за Субару BRZ Toyota FT86 GT86 Scion FR-S 2012 2013. Материјал : Јаглерод влакна,Направена од страна на одобрен & сертифицирани производители со материјали кои ги исполнуваат барањата на пазарот и патот употреба прописи.Инсталација : Ова Задниот Браник Diffuser е инсталиран од страна на прислушување завртки.Пакет : 1 компјутер Задните Diffuser,само прислушување завртки.Оваа Задниот Браник Diffuser може да се зголеми на автомобилот спортски перформанси ,го прави автомобилот подинамичен.FITMENT : за Субару BRZ 2013 База Купе 2-Doorfor Субару BRZ 2013 Премиум Купе 2-Doorfor Субару BRZ 2013 Спорт-tech Купе 2-Doorfor Субару BRZ 2013 Ограничен Купе 2-Врата.

Особините

Купувачите избираат и

ПЛАНИНАТА МАЖИТЕ Спојлери Крилја Вистински Карбонски Влакна Автомобил Заден Спојлер на Багажникот Крило Голема

Прецизност Делови за Автомобили, со Цел Подобро да Одговара на Вашиот Автомобил,ве молиме да Ни Кажете н

DEN 12534.00