• Ново
ХАЈД&SYDE Кожа Водоотпорен Ранец за Мажи & Жени (Црна)

ХАЈД&SYDE Кожа Водоотпорен Ранец за Мажи & Жени (Црна)

DEN 1392.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ХАЈД SYDE е добро познат по своите сигурен производство на долги-трајни потрошни производи.Квалитетот стапчиња со секој производ, ние производство, почнувајќи од; паричници, спојки, ранци да Tote Торба и повеќе.Високо-квалитетни Материјали : Ние, во ХАЈД SYDE, се користат високо-квалитетна кожа, RFID заштитени обидел да ви даде најдоброто искуство на сите.Ние ги користиме врвот кожа жито дека е oftens природно со користење возраст убаво со време.Тоа развива патина што го подобрува вкупниот изглед на производот.Капацитет уште Тенок; димензиите на нашата тенок bifold паричникот за да 41 x 14 x 31 cms (L X W X H).Со 1 голем дел, 1 внатрешниот патент џеб, 3 размавта џебови.Капацитет е поголем отколку што изгледа со соодветен простор за вашиот gadgets, било да е тоа; лаптоп (13.3 инчи), тетратки, датотеки, таблет многу повеќе.ХАЈД SYDE ранци се добро compartmentalized, има повеќе џебови zips да се задржи вашата работи безбедно да се обезбеди.Нашите паричници, торби, спојки, ранци сите се направени од високо-квалитетни производи.Нашите паричници, исто така, имаат RFID заштитени паричници да се задржи вашите податоци се безбедни.Хајд Syde производи се произведени за да зафат против секојдневна употреба.

Особините

Купувачите избираат и