• Ново
ZlZYBL 16pcs Мебел Перница Стол Нога Кат Заштитници Стол Нога Капи L49-53mmXW24-30мм Табела Стол Нозе Заштитници со Чувствува Влошки Црна за Подот Заштита

ZlZYBL 16pcs Мебел Перница Стол Нога Кат Заштитници Стол Нога Капи L49-53mmXW24-30мм Табела Стол Нозе Заштитници

DEN 1286.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одговара на вашиот black/dark стол нозе.Стол заштитник, исто така, им помага на заштита на плочки, дрвени подови и мебел нозе, и го прави полесно да се движат на стол.Не падне-повеќе од повеќето само-лепило чувствува влошки.Тие нежно и цврсто фатете стол нозе без паѓа надвор.Издржливи и frictionless-на поместена чувствува долниот база му овозможува на вашиот стол за да слајд мирно и тивко, заедно било подот за да се спречи гребнатини, гребнатинки, или груби grilles.Smart дизајн-направени од издржлив мека ПВЦ пластика и не-плетени ткаенини.Поголема трајност, можат да го издржат ригорозни тестирање на секојдневна употреба.Добредојдовте на нашиот шопската посакуваме пријатен шопинг искуство!Логистика : Бидејќи ние ги користиме меѓународните логистика, ние мора да спроведе голем број на царинските контроли.Доколку постои одложување, ве молиме да се разбере.Сите параметри на производот може да има мал опсег на грешки, димензиите се за повикување само, и вистинскиот производ ќе prevail About услугата : Доколку имате било какви прашања, ве молиме контактирајте преку е-маил.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Пријавете се во вашата сметка, кликнете на "Мојот Профил", а потоа кликнете на "Вашата Цел".Кликнете на производот сте го купиле од нас и одберете "Контактирајте со Продавачот".

Особините

Купувачите избираат и