• Ново
DLRSET Не се Лизга Мебел Влошки, Пластични Мебел Нога Цевка Дупка Приклучоци со Црн Орев Blanking Крајот Покрие Стол Нога Капи Заштитник на Мебел и Додатоци (Боја : Црна, Го?

DLRSET Не се Лизга Мебел Влошки, Пластични Мебел Нога Цевка Дупка Приклучоци со Црн Орев Blanking Крајот Покрие

DEN 1905.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Издржливост] Направен од високо-квалитетни материјали, силни и издржливи. [Карактеристики] Тоа има карактеристики не се лизга, шок-доказ и носат-отпорни, може да се заштити мебел, дрво, керамика, линолеум, спречување на гребнатини предизвикани од тешко и мазни површини, и да се намали триењето и бучава кога мебел потези. [Употреба] Тоа е широко се користи на столчиња во домови, канцеларии, храна судови или ресторани.Стол нога перници заштита на подот од гребнатини и да дејствува како мебел лизгачот за да се направи стол лесно да се движите.Тие се идеални кат заштитници за столови.Производот е дебел гума позиција и силна носивоста.Товарот спектар на четири групи на истовремена употреба е околу 300 кг.Поле на примена : сите видови на полиците/оградата екрани/маси, столови и кревет со нозете/машини и опрема, итн.Опис:Име : пластични орев plugspecifications : различни спецификации се available Material : висок квалитет ЈП+PP plastic Color : црна/white Package вклучува : Вашиот избор.

Особините

Купувачите избираат и