• Ново
Tikoo 3-Метар Сина Ethernet Rj45 Кабел (Категорија 5)

Tikoo 3-Метар Сина Ethernet Rj45 Кабел (Категорија 5)

DEN 201.84

Износот
Во форма достапна за нарачката

Производителот гаранција може да не се применува. - ГОТВАЧ.Оваа 3-метар, сина кабел може да биде вклучен директно во вашиот компјутер, центар или да се префрлиш користење на 10/100 Mbps Ethernet мрежа (исто така компатибилна со Gigabit-Ethernet благодарение на бакар конектори), или можете да ја поврзете со вашиот компјутер е DSL модем.Категорија 5, RJ-45.

Особините

Купувачите избираат и