• Ново
Siebzeh Сина Бела Црна Gird Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на Вежбање Јога и Пилатес (72 x 24 x 6mm)

Siebzeh Сина Бела Црна Gird Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга

DEN 1271.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

TPE материјал е 100% не-токсични и безбедно да се користи.6 см дебелина, Со голема мека заврши.6 см дебелина, доаѓа во различни бои.Оваа јога е направен од Еко-свесни состојки. 【Мулти Цел】Ова Е голема отворен и затворен МАТ, би било идеално да се користи како кат тепих во вашата спална соба или за вашето домашно милениче да се опуштите и да се игра за тоа.Апсолутно не се токсични - изработени од Еко-свесни материјали!Исто така, печатени јога душеци може да издаде безопасни мирис кога прв одвитка.

Особините

Купувачите избираат и

Голем Јога Мат Складирање Количка, Мултифункционален Организатор Рек Стои со Тркала, Кат Штанд Пена Ролки Држачот

Ви благодариме!.Организаторите и складирање рек нуди најдобар и наједноставен начин да го одржувате ва�

DEN 1020.00

Една Мечка Јога Мат Убава Сирена Искра Пурпурна Риба Скали Фитнес Мат Еко-Пријателски Не се Лизга Преносни Свитлива

Забелешка Ве Молиме 1.Кликнете на Додади во Кошничка сега!!Вие нема да бидете разочарани.Особено кога па�

DEN 1550.40