• Ново
Meister 100lb Исполнет Тешка Вреќа за Бокс, ММА & Muay Тајландски - 60 Професионални Корне & Удирање Торба

Meister 100lb Исполнет Тешка Вреќа за Бокс, ММА & Muay Тајландски - 60 Професионални Корне & Удирање Торба

DEN 5736.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Професионална фитнес-квалитет торба полна со спакувани текстил за совршен густина.Постојано цврсти и приемчив да штрајкови.Оптимален дизајн и големина на за Бокс, ММА т само тешко - својот удобен за мечка кожа штрајкови како што лактите и колената.

Особините

Купувачите избираат и

Диносаурус Удирање Торба за Деца - Гумени Боксерска Вреќа за Детска Слободен Стои Удар Торба за Итно Отскокнување

???? Уникатен Дизајн "ТАТНЕЖОТ" за битка!Се подготвени и удар како силни и мускулести диносаурус.На светл�

DEN 527.76