• Ново
Мобилен Телефон Случај Одлично за Huawei Стр Smart/Уживаат 7S Матирано Бизнис Магнетни Хоризонтална Флип СТП Кожа Случај со Носителот & Картичка & Lanyard (Боја : Црвена)

Мобилен Телефон Случај Одлично за Huawei Стр Smart/Уживаат 7S Матирано Бизнис Магнетни Хоризонтална Флип СТП

DEN 1252.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Браник Капак.Тешко Случаи.Мобилен Телефон Случаи.Полначот Случаи Капак.Кожа Случај Scratchproof Заштитни Случај. 100% Висок Квалитет и Добра Цена Телефон задниот Поклопец Добра Performace Правилна инсталација е важно за успешна употреба.Ве молиме слободно контактирајте со нас, прво ако има било какви прашања.1. Направени на квалитетот СТП кожа и TPU материјал, може да се работи за долго време.2. Тоа соодветно ги штити уреди од нормалните гребнатини, нечистотија, солза и носат.3. Носителот дизајн го прави хоризонтални гледање повеќе погодно.4. Со картичката слотови и lanyard, практични и функционални.5. Пристап до сите порти и копчиња лесно, без отстранување на случај.

Особините

Купувачите избираат и