• Ново
PROGOAL Отцепување Кошарка Rim, Тешки Flex на Rim Замена 5/8-Во, Стандард Цел Засилен Монтажа Протезата Одговара на Повеќето Големина Backboards Внатрешна и Надворешна

PROGOAL Отцепување Кошарка Rim, Тешки Flex на Rim Замена 5/8-Во, Стандард Цел Засилен Монтажа Протезата Одговара

DEN 1593.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лесно да се инсталира.Компатибилен со 5x5in, 5x4.5in, 5x4in, 5x3.5in, 5x3in, 4x3in монтажа на топ модел. 18" кошарка rim замена направени од 5/8" цврст челик со 1/2" челик протези,Класичен портокал прав-обложени заврши.Позитивни заклучување отцепување механизам C враќа во првобитна положба дури и по прекумерно оптоварување.Одговара на повеќето стандардни backboards.Цврст челик отцепување на rim со пролет-акција flex механизам.Пакетот Вклучува : 1x кошарка rim со 169g сите временски услови најлон нето и хардвер.

Особините

Купувачите избираат и