• Ново
KOR Делта BPA Free Јасно Обновливи Шише за Вода јас Безбедно и Не-Токсични јас Одржлив & Еко-Пријателски јас Течење Доказ јас Еден Клик Капа w/Справи јас Широка Уста јас

KOR Делта BPA Free Јасно Обновливи Шише за Вода јас Безбедно и Не-Токсични јас Одржлив & Еко-Пријателски јас

DEN 672.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

BPA FREE И ОДЛИЧНО НА движење : Со своите заклучен капак, силикони печат и течење слободни капа, може да се лизга вашиот ДЕЛТА во ранци, салата кеси, totes, или purses без никакви грижи.Останете здрави и хидрирани и без гужва.НАЈДОБРОТО ОД ДВАТА СТАКЛО И ПЛАСТИКА : Направен со Eastman Tritan Copolyester, поминаа деновите на остаток вкус или боја за пренос и добредојде шише дека е BPA free, кристално јасно, светлина, и shatterproof.ЕДЕН КЛИКНЕТЕ на ОТВОРИ : Нема потреба да unscrew вашиот топ, само еден притиснете и вашата капа ќе се отвори и ќе остане надвор од вашиот начин, како што пијалок - Разноврсна за мажи, жени, тинејџери и деца.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ СПОРТСКИ ШИШЕ за ВОДА - Одлична за употреба во двете отворен и затворен активности.Идеален за пешачење, кампување, вежбање, училиште,, сали, и патување.Цел ЖИВОТ ПРОИЗВОДИТЕЛОТ ГАРАНЦИЈА И ИСТИОТ ДЕН ПОДДРШКА на КОРИСНИЦИТЕ на : Ние сме посветени на квалитетот, па ако таму е производител дефект, добивме вас!МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ БЕЗБЕДНО!.

Особините

Купувачите избираат и

JYDBRT Отворено Преносни Фенер, Фенерче, Инспекција Светилка, Фенер, Механичка Работилница Светилка, Рачни центарот

Супер висока моќност, пренослива светилка.Извор на светлина е стабилна, долг живот и широк опсег.Долго т

DEN 14528.64

AWSAD Безбедност Пребивање Бела Најлон Јаже Нето Децата Скалите Анти-Падот на Нето Трајни Заштитна Ограда Декорација

Тоа е добар партнер да го заштитите вашето дете е safety Product Име : Безбедност за Заштита на Net Protective мрежа ма

DEN 1346.40