• Ново
Компактен Лесни Бебешките Колички за Патување - Погодност Pram со Преголеми Крошна за Бебе и Деца (Сина)

Компактен Лесни Бебешките Колички за Патување - Погодност Pram со Преголеми Крошна за Бебе и Деца (Сина)

DEN 8874.48

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лен.Произведено во САД или Увезуваат.КОНВЕРТИБИЛНА : На конвертибилен режим ви помага да се задржи очите и се грижи за вашето бебе, кога седиштето свртена кон внатре; и вашето бебе може да се види и да се истражуваат светот кога седишта свртени надвор.УДОБНОСТ и Tidiness : мат на колички се дише, дебела и отстранлив, тоа не само што може да се подобри удобноста за бебе, но, исто така, може да се задржи pram чисти во секое време.ЛЕСЕН и КОМПАКТЕН : рамката материјал на шетач е Алуминиум и нето тежина е само 15.63 фунти, постои брз-2-рака пати, и стои на свои кога укината, и задно големина е 11.09*15.42*26.05 инчи, така што ќе може лесно да го носат на патување со вашето бебе.СЕНКА и АНТИ-УВ : На огромен крошна со zippered стакло и ѕиркаат-a-boo прозорец обезбеди сенка, вентилација и АНТИ-УВ дена, и удобен корпа под седиштето обезбедува простор за бебе предмети.SAFE : Четири тркала анти-шок и предни тркала 360°слободни пролет суспензија дизајн, кој може да се заштити бебето мозокот и кревка орган во секое време.Боја : Сина Овој кабриолет бебе шетач е лесен и компактен да се користи кога ќе се земе вашето бебе да одиме. 【Спецификација на производот】Имајќи тежина : 67 pounds Applicable возраст : 6-24 months Target родова:Unisex Seating капацитет : 1 Frame Материјал : Алуминиумски Тркала : PUProduct Големина на : 15.42*26.05*39.05 inches Folded големина на : 11.09*15.42*26.05 inches Net Тежина : 15.63 фунти.

Особините

Купувачите избираат и

Бебешка Шетач детски Велосипеди, Трицикли, дво-насочно Ротирачки Удобно Ергономски Седишта, се Прилагодува Тенди

Изградена од страна издржливи, но лесен алуминиум рамка и дише лен капак кој може доброзаштита на вашит�

DEN 530.40