• Ново
Едноставно Зелени Кристали Едноставна Зелена Clearner, Шише, 1Gal, Јасно

Едноставно Зелени Кристали Едноставна Зелена Clearner, Шише, 1Gal, Јасно

DEN 557.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

Едноставно Зелени Кристали Едноставна Зелена Clearner, Шише, 1 Gal, Јасно.Индустриски cleaner/degreaser е побезбедна алтернатива за груби хемикалии, растворувачи и детергенти.Тоа мрсна кожата, мазна, валкани, grimy и правливи почви од двете тешко, nonporous и мека, porous површини.Идеален за храна и пијалаци производство, подготовка и ракување области, фармацевтски, медицински помагала, козметика производство и повеќе.Еколошки безбеден, економичен и на база на вода течен концентрат е чиста-плакнење без додаден боја или мирис.Тоа е nontoxic, nonflammable, butyl-бесплатно, фосфат-слободни и nonabrasive.Оваа формула е усно nontoxic по Глобално Хармонизираниот Систем на Класификација и Означување на Хемикалии.Почиста нема додава мирис.Тоа е NSF оценет А1, А2, А4, A8, Б1, Ц1 и VOC во согласност на сите 2013 прописи.

Особините

Купувачите избираат и

AWSAD Безбедност Пребивање Бела Најлон Јаже Нето Децата Скалите Анти-Падот на Нето Трајни Заштитна Ограда Декорација

Тоа е добар партнер да го заштитите вашето дете е safety Product Име : Безбедност за Заштита на Net Protective мрежа ма

DEN 1346.40

JYDBRT Отворено Преносни Фенер, Фенерче, Инспекција Светилка, Фенер, Механичка Работилница Светилка, Рачни центарот

Супер висока моќност, пренослива светилка.Извор на светлина е стабилна, долг живот и широк опсег.Долго т

DEN 14528.64