• Ново
Кингстон Месинг KS7005AL англиски Земја 4 Centerset Бања Тапа, 4-1/2, Масло Протри Бронза

Кингстон Месинг KS7005AL англиски Земја 4 Centerset Бања Тапа, 4-1/2, Масло Протри Бронза

DEN 2961.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Фабрикувани од цврсти месинг материјал за издржливост и сигурност.Капе Слободни Керамички Кертриџ.Стандард НАС Водовод Конекција.Професионална Одделение Месинг Pop-Up Мозоци Вклучени. 1.2 GPM/4.5 LPM Вода Проток На 60 PSI (ASME стандард).Наследство Spout.AB1953 Lead-Free Спецификација.Отелотворуваат екстраваганција на 18-ти век во Европа од страна на украсување вашиот дом со традиционалните елеганција кои ги нуди оваа тапа.Centerset бања чешми се идеални за помали бањи и функција лесен 3-дупка за инсталација.Англискиот Земјата со 4-инчен centerset бања тапа со месинг pop-up и својата избрана здрав месинг изградба и премиум масло протри бронза заврши се гарантира да glamorize вашиот дом традиционалните ансамбл за годините што доаѓаат.Соодветен финиш на мозоци е исто така вклучени.Kingstons Centerset Чешми - Чешми направени за фамилии каде 3 дупки се drilled во 4" центар до центар помеѓу 2 најоддалечените дупки.Овие чешми функција на палубата плоча, два тапа рачки, и spout.Се смета како еден од најпопуларните бања чешми, тие се идеални за оние со ограничен контра простор.

Особините

Купувачите избираат и

AWSAD Безбедност Пребивање Бела Најлон Јаже Нето Децата Скалите Анти-Падот на Нето Трајни Заштитна Ограда Декорација

Тоа е добар партнер да го заштитите вашето дете е safety Product Име : Безбедност за Заштита на Net Protective мрежа ма

DEN 1346.40