• Ново
Американската Волумен - 12mm, Б-Curl.07

Американската Волумен - 12mm, Б-Curl.07

DEN 936.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Се создаде убава, полна, feathery за јачина на Американскиот начин со различни должини, текстури и издржливост.Волумен екстензии имаат помал дијаметар од Класичен екстензии за да се овозможи повеќе екстензии за да се применуваат на еден природен lash.Американскиот Волумен Екстензии се направени од синтетички влакна кои имаат темна црна боја и мека чувствуваат кој му дава на потрошувачите изгледот на многу подебели и потемна lash линија.

Особините

Купувачите избираат и