• Ново
KOTYAMOTYA Цвеќиња Ѕид Decals - Акварел Цвеќиња Ѕид Уметност - Дрвени Букет Цвеќе Постави Налепница

KOTYAMOTYA Цвеќиња Ѕид Decals - Акварел Цвеќиња Ѕид Уметност - Дрвени Букет Цвеќе Постави Налепница

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Секој елемент е залепени одделно, креирање на индивидуални состав.Комплет ВКЛУЧУВА : Цвеќе на афионот, ѕвона, chamomiles, заборавете-ме-nots цвет.Сите сликата се печатени во акварел стил.Налепници на ѕидовите тоа е одличен начин брзо и лесно да се ажурира на внатрешни работи.Ѕидот налепница "Цвеќиња" Ова е нов пролетта цвеќиња во собата.Секоја цел доаѓа во картонска цевка за да се обезбеди максимална безбедност.Пченица уши, јагода грмушки, папрат.Стап да се насликани на ѕидовите по целосно сушење на боја само.Секој елемент е залепени одделно, креирање на индивидуални состав.Налепници се испечатени на висок квалитет на винил филмот, може да се мијат без било каква штета или загуба на квалитет на печатење.

Особините

Купувачите избираат и

Г-дин S Продавница Ѕид Налепница Мраз Пингвин Животинско Креативни Ѕид Налепници Децата Соба Бања Стакло Декорација

Големина : 60*90 CM.Материјал : ПВЦ.Userfriendly и без посебна моќ се потребни;.Овој производ може да се прикачени д

DEN 191.76