• Ново
EMBRACESUN 1500mAH Батерија на Пакет SEN6 NiMh Батерија 6V Замена за SENCO 6V Батеријата VB0108

EMBRACESUN 1500mAH Батерија на Пакет SEN6 NiMh Батерија 6V Замена за SENCO 6V Батеријата VB0108

DEN 654.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

Професионални Замена на SENCO батеријата, Компатибилен With5 G0001 N,GT90 FRH,GT90 CH.Замена на Оригинална Батерија Бр.Совети : Pls Целосно да ја наполните батеријата пред првата употреба.Прегратката Алатка Батеријата Предност : Нов Бренд, Зрела технологија на производство и комплетна опрема за тестирање, Реалниот капацитет, Сигурен квалитет и сигурен.Компанијата е посветена на батеријата дизајн одделот и производство работилница. 30-Ден парите назад и 12 месеци гаранција.Капацитет : 1500m Ah.5 АХ Замена на Батеријата x Прирачник за Корисникот.итн алат, Целосно појавување на оригинална батерија ОЕМ стандарди;.На Embracesun Алатка Батеријата Бренд Приказна и Опис на Производот : Нашата компанија основана фабрика во Шенжен, Кина во декември 2020 година со регистриран капитал од 10 милиони ЈЕНИ.Батерија Тип : Ni Mh.Батерија Тип : Ni Mh;Напон : 6 V;Капацитет : 1500m Ah;Моќност : 9 W;коњски сили : 0.Производство Спецификации : Напон : 6 V.01 Hp;Боја : Црна;.Боја : Црна.Pls целосно циклус вашата батерија(целосно полнење,а потоа целосно празнење)најмалку два ПАТИ пред редовна употреба.Гаранција : Ние гарантираме за да се обезбеди висок квалитет на заменетата батерија со ВИСТИНСКИ ОЧИЛА.

Особините

Купувачите избираат и

AWSAD Безбедност Пребивање Бела Најлон Јаже Нето Децата Скалите Анти-Падот на Нето Трајни Заштитна Ограда Декорација

Тоа е добар партнер да го заштитите вашето дете е safety Product Име : Безбедност за Заштита на Net Protective мрежа ма

DEN 1346.40