• Ново
XUE XUEJIONG Електрични Ручек Кутија Мал Ручек Кутија Ориз Шпорет за Готвење Апаратот Термички Ручек Кутија Жешка Антена Готвење Ориз Топла Ориз Шпорет XUE

XUE XUEJIONG Електрични Ручек Кутија Мал Ручек Кутија Ориз Шпорет за Готвење Апаратот Термички Ручек Кутија

DEN 887.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нерѓосувачки челик сад е погодно да се мијат, посебно на ориз и зеленчук, нема мирис, се задоволат потребите на јазикот.Исто така погоден за возач кој има да се вози на патот за долго време. ❤ ОТСТРАНЛИВ : електричното греење ручек кутија карактеристики три-слој кој се одвојува дизајн за лесна за јадење и чистење.❤ МАТЕРИЈАЛ : електрична двојна употреба храна потоплите се направени од храна одделение PP пластичен сад. ❤ Добредојде следниот пат!Ви благодарам за вашата доверба и поддршка!Ви посакувам среќен живот.Со овој пренослив ручек кутија, можете да Го користите за да кога и каде. ❤ ПРЕНОСЛИВОСТ : Погоден за ученици, компанија, канцеларија вработени и вработени кои треба да се носат ручек од себе.

Особините

Купувачите избираат и

Четири Слоеви Деца Ручек Кутија Бенто Кутија,Нерѓосувачки Челик, Храна Контејнер Чување на Кутии,за Деца и Децата

Ќе сакам како прегради се одделени и заптивки убаво 【капацитет】Голем капацитет, големи димензии, дово�

DEN 863.76

QIN Електрични Ручек Кутија За Автомобили и Дома се Отстранува од не ' Рѓосувачки Челик Преносни Материјал Потоплите

Спецификација : Електрични ручек кутија Боја : виолетова+white Electric ручек кутија напон : 220 VElectric моќ на руче

DEN 5723.52

Моден Мултифункционален Садови Торба Семејство Отворено Пикник Торба Кампување lunchbox Добива Ранец и Топла-водење

Лесно да ги собереш и место; мултифункција изграденаво поделбата; можат да бидат поддржани.Изграден за �

DEN 2215.20

Електрични Ручек Кутија за Автомобили и Дома Преносни Храна Потоплите за Автомобил со 16 оз Патување Џеб Првенство,

Ситевоедно дизајн кој загрева храна и ви овозможува да уживате во тоа право надвор од не ' рѓосувачки че�

DEN 647.76

Електрични Ручек Кутија, Преносни Храна Потоплите Делукс, 2 во 1 Отстранлив Грејач Контејнер, Чистење Не одземаат

▶ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ MATEIAL : електрични ручек кутија е направен од храна одделение PP пластика, внатрешниот п�

DEN 1677.60