• Ново
Селски Дрво Штица Изгледа Ѕид Монтирани со 4 Клучни Закачалки

Селски Дрво Штица Изгледа Ѕид Монтирани со 4 Клучни Закачалки

DEN 2073.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

1. Голема потрага копче и поводник држачот. 2. Повеќето функционален додаток дека секој дом треба. 3. Организирање на Копчињата - 4 куки за автомобил, дом, работа, и e-mail копчиња. 4. Екранот Накит - се Откажам ѓердани, белегзии, anklets, часовници, и повеќе. 5. Димензии : (22.8 x 3.5 x 9.4)" / (57.91 x 8.89 x 23.88)cm (L x W x H).

Особините

Купувачите избираат и