• Ново
gojade Заверена Зелена Лаванда Природна А Jade Jadeite Pendant Змеј Пи Xiu Лотос Цвет Ruyi 风水貔貅 453465

gojade Заверена Зелена Лаванда Природна А Jade Jadeite Pendant Змеј Пи Xiu Лотос Цвет Ruyi 风水貔貅 453465

DEN 431.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Уверение Зелена Лаванда 100% Природна А Jade jadeite Pendant.Змеј Пи Xiu Лотос Цвет Ruyi 风水貔貅.Големина на : 55 mm X 52 mm X 15 mm.Обично 8 - 14 дена превозот време во САД.вклучуваат сертификат и накит торбичка.Уверение Зелена Лаванда 100% Природна А Jade jadeite Pendant Змеј Пи Xiu Лотос Цвет Ruyi 风水貔貅 453465 Големина : 55 mm X 52 mm X 15 mm.undyed, 100% Природна А Jade jadeite зелени * види слика* вклучуваат сертификат и накит торбичка!Ние ќе брод од страна на E-пакет од Кина! ** Обично 8 - 14 дена превозот времето на САД ** ќе имаме следење на број може да се провери на интернет.

Особините

Купувачите избираат и