• Ново
AAHP - 159, 14.5 Инчи рачно изработени Дамаск Ловечки Нож со Околу 9.5 инчен Сечилото Направени од Реално Дамаск Челик, Околу 5 инчен Елен со Damacsus Чувари, Коска Spacer ' s & Месинг

AAHP - 159, 14.5 Инчи рачно изработени Дамаск Ловечки Нож со Околу 9.5 инчен Сечилото Направени од Реално

DEN 1559.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вкупна Должина : 14.5 инчи.Должина на ножот : 9.5 инчи, Дебелина : 4 mm Прибл.Се справи со Должина : 5 инчи.Модел : Raindrop Нож, Стил : Ловечки Нож.Сечилото Материјал : 1095 15 N 20, Бр.на Слоеви : Прибл 288. 14 инчен рачно изработени одлична Дамаск Челик Dagger Нож е внимателно дизајниран, оформена и рачно изработени во неверојатен работа на уметноста, направена од Елен со Damacsus Чувари, Коска Spacer ' s & Месинг Прстени.Сосема нов Дамаск Ловечки Нож има рачно изработени убава Капка Дожд шема на сечилото која го задржува својот остар раб, дури и по груба и тешка употреба.Таа има високо-Квалитетна содржина за да ви даде одличен остри сечење способност.Совршен подарок за алатки професионалци со рачно изработени од Кожа Обвивка без дополнителни трошоци.

Особините

Купувачите избираат и

JYDBRT Отворено Преносни Фенер, Фенерче, Инспекција Светилка, Фенер, Механичка Работилница Светилка, Рачни центарот

Супер висока моќност, пренослива светилка.Извор на светлина е стабилна, долг живот и широк опсег.Долго т

DEN 14528.64