• Ново
Хама Печ Етернет Кабел/Мачка 7/PIMF/3

Хама Печ Етернет Кабел/Мачка 7/PIMF/3

DEN 844.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

Производителот гаранција може да не се применува.Мачка 7 мрежен кабел, PIMF (Пар во Фолија).За да се поврзете на КОМПЈУТЕР / лаптоп на интернет / network (e.г.преку ѕиден штекер / hub / прекинувач или рутер); робустен конектори и украсениот вирус релјефи, висока механичка отпорност.Погоден за gigabit (10/100/1000 Mbps).Се препорачува за нова голема брзина на интернет VDSL; двојно заштитените за оптимално намалување на електро-магнетната интерференција.Трансфер на податоци до 600 MHz, 24 карат позлатени конектори за подобрување на контакт квалитет и оптимално сигнал на пренос.МАЧКА 7 patch кабел прикажан парови, 3 метри Модуларен приклучок 8p8c (RJ 45) - Модуларен приклучок 8p8c (RJ 45) квалитетот категорија-7 patch кабел PIMF (600 MHz) за да се поврзете КОМПЈУТЕР на мрежата преклопник овозможува споделување на периферни уреди на повеќе Компјутери исто така да поврзете КОМПЈУТЕР и DSL модем или модем рутер Заштитените приклучоци и украсениот вирус релјефи, висока механичка отпорност халоген-слободен Боја : Сива Технички Податоци : Кабел материјал : МАЧКА 7, филтрирани пара (двојки во фолија) + алуминиумска фолија оклопна Pin Задача 1-1 според ОВЖС/минлив исхемичен напад-568 B.

Особините

Купувачите избираат и