• Ново
Мартин EB6 Обичен Модел Eyebolt, 9/16 Гром Дијаметар, 1-1/4 Око Внатре Дијаметар, 2-1/4 Око надворешен Дијаметар, 1-3/4 месо тело Должина, 3000 Отценети Капацитет

Мартин EB6 Обичен Модел Eyebolt, 9/16 Гром Дијаметар, 1-1/4 Око Внатре Дијаметар, 2-1/4 Око надворешен Дијаметар,

DEN 2340.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Обичен модел eyebolt. 12 Threads/inch.Фалсификувани јаглероден челик.Мелница заврши.Мерки 1-1/4" око внатре дијаметар од 2-1/4" око надворешен дијаметар.Обичен модел eyebolt. 12 Threads/inch.Фалсификувани јаглероден челик.Мелница заврши.Мерки 1-1/4" око внатре дијаметар од 2-1/4" око надворешен дијаметар.

Особините

Купувачите избираат и