• Ново
24 Вакуум Изолирани Шишиња со Вода во Собата, 16 оз. - Индивидуализира Текст, Logo - Двоен Ѕид, BPA Free - Црна

24 Вакуум Изолирани Шишиња со Вода во Собата, 16 оз. - Индивидуализира Текст, Logo - Двоен Ѕид, BPA Free - Црна

DEN 9047.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ИЗДРЖЛИВИ & УДОБНО ДИЗАЈН – Сè што ви треба во шише за вода, вклучувајќи двоен ѕид од не ' рѓосувачки челик вакуум, држи се пие ладна или топла подолго, и BPA free Овие нерѓосувачки челик шишиња со вода имате тесни дното дека ќе одговара убаво во купот на сопствениците.На завртката на ззп ви дава мир на умот знаејќи вашата вода не се случува да се истури.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ВОДА во ШИШИЊА – 16 Унца Вакуум Изолирани Шишиња со Вода се совршени за во автомобил, канцеларија, теретана, и училиште.Добиете вашата порака на овие вакуум изолирани шишиња со вода за да се помогне во промоцијата на вашиот бренд.Никогаш не грижете се повторно додека сте on-the-go.Со гордост ПЕЧАТЕНИ И ИСПРАТЕНИ ОД САД – Само една боја декорација е дозволено.Заличи вашиот ден со овие смели бои.Со гордост ПЕЧАТЕНИ И ИСПРАТЕНИ ОД САД – Само една боја декорација е дозволено.Надворешниот ѕид штити рацете форма на природни случуваат кондензација Достапни во разни бои - Селски Сива, Бела, Чад, Сребро, Сина, Црна, Розово Злато, Теал, Црвена Карактеристики : НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ВОДА во ШИШИЊА – 16 Унца Вакуум Изолирани Шишиња со Вода се совршени за во автомобил, канцеларија, теретана, и училиште.

Особините

Купувачите избираат и