• Ново
ЧИТАЊЕ ОЧИЛА 4 пакет Геометриски Модел Храмови Читателите за Жени

ЧИТАЊЕ ОЧИЛА 4 пакет Геометриски Модел Храмови Читателите за Жени

DEN 383.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 4 пакет читање очила за жените.Одлично за дом, канцеларија, или ноќни употреба.Задржи еден пар на вашето биро, во вашата торба, и во вашите омилени читање места.Читателите со пролетта зглоб храмови се обезбеди удобно се вклопуваат.Класичен облик мода рамка читање очила.Современите рамки за безвременски читање.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Големина за рачни мерења на локации,може да биде од 0 до 1 см грешка,припаѓа на нормален феномен.Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме! .Силата на располагање : +0.5/+0.75/+1.0/+1.25/+1.5/+1.75/+2.0/+2.25/+2.5/+2.75/+3.0/+3.5/+4.0 Ширина на челото рамка : 13.7 cm/5.38 инчи(прибл.) Рамка Висина : 3.2 cm/1.25 инчи(прибл.) Леќа Ширина : 5.2 cm/2.06 инчи(прибл.) Храмот должина : 13cm/5.31 инчи(прибл.).

Особините

Купувачите избираат и