• Ново
ModeOne Ножеви за Опстанок Нож MO-SU-001 - Фиксна Сечилото

ModeOne Ножеви за Опстанок Нож MO-SU-001 - Фиксна Сечилото

DEN 2188.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сечилото : 9 Cr18 Mo V - Обвивка : Пластични Украсениот со Брз Одвои Спојувалка за Каиш.Се справи со : G10 Композитни (Coyote Тен Боја) - се Справи со Дебелина : 0.711" (18mm).Вкупна Должина : 10.687" (271.45 mm) - Должина на Ножот : 10.687" (271.45 mm).Сечилото Дебелина : Променлива 0.157 50 .002" (4-0.75 mm).Ограничен Доживотна Гаранција.Режим на Еден MO-SU-001 е дизајниран за да се направи одличен опстанок нож.Сечилото : 9 Cr18 Mo V Рачка : G10 Композитни (Coyote Тен Боја), Должина на Ножот : 10.687" (271.45 mm) Сечилото Дебелина : Променлива 0.157 50 .002" (4-0.75 mm) вкупна Должина : 10.687" (271.45 mm) се Справи со Дебелина : 0.711" (18mm) Тежина : 11 унци (0.312 kg) Обвивка : Пластични Украсениот со Брз Одвои Спојувалка за Каиш Нашата компанија име на ВЛАДАТА ЕДЕН, почести создавањето на првата алатка за сечење.Режим на Еден ножеви се дизајнирани со практичните цели на ум : употреба и флексибилност.Ние извор на квалитетни материјали од целиот свет за производство и се соберат цел изграден ножеви по прифатлива цена.Како компанија сме отелотворуваат иновациите во нашиот дизајни и вредност размислување "надвор од карпа.".

Особините

Купувачите избираат и