• Ново
Flex-Брус Цилиндар Топка-Брус 65-67mm за Хонда TRX 250R FOURTRAX 1986-1989

Flex-Брус Цилиндар Топка-Брус 65-67mm за Хонда TRX 250R FOURTRAX 1986-1989

DEN 1095.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Брзо и ефикасно deglazing и заврши усовршувајќи, обезбедување на конзистентен крст-изведат шема за масло за задржување и клипот прстен за седење.Топката брус стил карактеристики 320 ронки globules на силиконски карбид што го прави совршен за челик ракави и Nikasil обложени цилиндри.Неколку големини на располагање за оптимално цилиндар понесе fitment.Лесен за употреба цилиндар брус кои може да се закачи за еден стандард рака вежба или вежба притиснете.

Особините

Купувачите избираат и