• Ново
Alpaca Кактус Шема Симпатична Животно Жените Ранец СТП Кожа, Анти-кражба Секојдневен Торба Модни Дами Кеси

Alpaca Кактус Шема Симпатична Животно Жените Ранец СТП Кожа, Анти-кражба Секојдневен Торба Модни Дами Кеси

DEN 1223.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Уникатен дизајн : Топ размавта и магнетни тока затворање со внатрешна drawstring за поголема безбедност.Таа има две прилагодливи рамо ремени и рачка на врвот за лесно носење. - Ако имате било какви други прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.5"(H)/27 x 13 x 32 см.Модерен и неформални микрофибер кожа ранец, погоден за секојдневна употреба, исто така погоден за повремени патување, на шопинг, на училиште, добар избор за подароци.Постојат две прилагодливи рамо ремени и рачка на врвот за лесно носење.Ние сме посветени на обезбедување на најдобри услуги на клиентите е можно.

Особините

Купувачите избираат и