• Ново
Ebonite EBOE801BKROY Ранец, Црна/Кралската, Една Големина

Ebonite EBOE801BKROY Ранец, Црна/Кралската, Една Големина

DEN 1488.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

600 D/840 D. 3" висока.Одлично за транспорт додатоци.Има еден пар на чевли и додатоци.Прилагодливи рамо ремени за ултра удобно се вклопуваат.унисекс-возрасни.Прилагодливи рамо ремени за ултра удобно се вклопуваат.Ebonite EBOE801 BKROY Ранец.

Особините

Купувачите избираат и