• Ново
ПРЕДИЗВИКУВАЧ Коњ англиски Западен Трага Руно Поместена Прилагодливи Bareback Седло Подлога Браун 39TS05BR

ПРЕДИЗВИКУВАЧ Коњ англиски Западен Трага Руно Поместена Прилагодливи Bareback Седло Подлога Браун 39TS05BR

DEN 2639.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

21.5" L x 40.5" Џ. Браун.Овој Професионален Коњите лесни bareback подлога карактеристики лесно да се чисти синтетички велур горниот.Во внатрешноста на подлога е лесен, супериорен перница поддршка за максимална удобност.Contoured дизајн форми на коњот назад за венеат олеснување.Руно шок апсорбирање на дното обезбедува удобност за вашиот коњ.Вклучува cinch дека мерките 31" L x 3" В Подлога мерки 22" L x 36" В Stirrups вклучени мерка 4 3/4" широк.Коњ англиски Западен Трага Руно Поместена Прилагодливи Bareback Седло Подлога Браун 39 TS05 BR.

Особините

Купувачите избираат и