• Ново
Memorials4u Солидна ружино дрво Cremation Urn со Рака-Врежан Вистински Дрво Дизајн за Човечка Пепел - Возрасни Погребот Urn рачно изработени и Врежани - Прифатлива Urn за Пепел - Д?

Memorials4u Солидна ружино дрво Cremation Urn со Рака-Врежан Вистински Дрво Дизајн за Човечка Пепел - Возрасни

DEN 1536.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПОГРЕБОТ URN одговара на остатоците од повеќето возрасни тежина до 210 lbs.Но, откако производот се користи ние не ќе го прифати враќањето поради лична природа на овој производ.Боја : Кафена, Димензии : 9.5 W x 5" H за Хоризонтална Дизајн и 11 L x 6 W x 6" H за Вертикален Дизајн. 100% Задоволство Гаранција♦ЗАДОВОЛСТВО→ Ние го носат елегантна и високиот квалитет на производите и ние веруваме дека ќе бидете многу задоволни со квалитетот и креативен дизајн на нашите производи ♦НАЈДОБРА ЦЕНА ГАРАНЦИЈА♦ЛЕСНО се ВРАТИ→ Ако не ви се допаѓа производот по пристигнувањето ве молиме контактирајте со нас преку формуларот за контакт и извештајот на прашањето во рок од 3 дена по производ пристигнување и ние ќе рефундирање на вашите пари по производ е испраќаат назад до нас.На urn е направена од цврсто дрво и рачно изработени од страна на нашите вешти занаетчии.Капацитет 210 кубни инчи.

Особините

Купувачите избираат и