• Ново
Работни Капа со Копче и Sweatband за Жените, 2 Парчиња Една Големина Црвено Божиќ Gingerbreads Капи

Работни Капа со Копче и Sweatband за Жените, 2 Парчиња Една Големина Црвено Божиќ Gingerbreads Капи

DEN 359.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете исто така да ни ги испратите фотографиите можете интерес да се направи вашиот уникатен копчиња шапка, која е модерен andl се задржи добро расположение на работни дена.  [Материјал] Хируршки капа е да се направи на Дише полиестер, кој е светлина и удобно.  [Дизајн со Копче] Bouffant капи со копчето околу уво страна може да се врзат со јаже на маска,за одново да го проживееме вашето уво е товар.Лесно Wash Machine се мијат, исто така, може да биде рака перат со студена вода и благ детергент.Машина За Миење.Копче затворање.Мека sweatband со Влага Wicking третман ќе ги апсорбира сите пот да се задржи вашата челото свежо и спокојно, пријателски за долго време работат во текот на летото.  [И Прилагодување]Унисекс големина, оваа медицинска сестра шапка има одлична еластична bandageon грб и копчето дизајн, можете да едноставно се приспособат на стегање да се вклопи во различни главата облици и типови коса на мажите и жените.  [Бои] Различни бои да се избере со висок квалитет боење техника, не исчезнат.Пакет : вклучувајќи 2 пакет копчиња капи.

Особините

Купувачите избираат и