• Ново
XUE XUE JIONG Термички Ручек Кутија Нерѓосувачки Челик Бенто Кутија Преносни Училиште Храна Контејнер за Складирање Течење-Доказ Пикник Кутија XUE (Боја : Месинг)

XUE XUE JIONG Термички Ручек Кутија Нерѓосувачки Челик Бенто Кутија Преносни Училиште Храна Контејнер за Складирање

DEN 887.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

✿ Нерѓосувачки челик ручек кутија е направен од висок квалитет на храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик.Тоа никогаш нема да рѓа и не содржи природни BPA.Направени од храна одделение пластика, безбедно и нетоксичен. ✿ Мулти-слој дизајн - Овој изолирани Бенто Кутија има 2 или 3 слоеви за покривање и нерѓосувачки челик оддел за различни видови храна.Можете да се меша со различни количини на храна во секој слој на ручек кутија. ✿ На Бенто ручек кутија има се справи со рачка и ручек торба дека е полесно да се носат наоколу.Погоден за надвор, патуваат, пикник, партиите децата, училиште, работа, кампување. ✿ Топол ручек сад - Секој корица има запечатување прстен и venting plug дека целосно го спречува истекување и е лесно да се заклучи во свежи и мирис.Здрав токи на двете страни, не се плаши од looseness. ✿ Едноставен и модерен дизајн, sandblasted површина, исклучителна изработка, убава на допир и висок квалитет изглед.Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Color : Месинг , White Size : 22.9*14.7 CMFeatures и Бенефиции : Користете храна одделение од нерѓосувачки челик за здравје и wellness Cover со запечатени силиконски прстен, не leakage Can се користи со изолирани bags Package Содржина : 1 x 3-слој Ручек Box Notice : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2. Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.

Особините

Купувачите избираат и

QIN Електрични Ручек Кутија За Автомобили и Дома се Отстранува од не ' Рѓосувачки Челик Преносни Материјал Потоплите

Спецификација : Електрични ручек кутија Боја : виолетова+white Electric ручек кутија напон : 220 VElectric моќ на руче

DEN 5723.52

Четири Слоеви Деца Ручек Кутија Бенто Кутија,Нерѓосувачки Челик, Храна Контејнер Чување на Кутии,за Деца и Децата

Ќе сакам како прегради се одделени и заптивки убаво 【капацитет】Голем капацитет, големи димензии, дово�

DEN 863.76