• Ново
NUBAO Бебе Доенче Близнак Места Количка Деца 4 во 1 Trike Близнак Седиште со Кошот, кој се одвојува Крошна со Монтажни Притисни Справи со Костим за 12 Месеци - 6 Години (Боја

NUBAO Бебе Доенче Близнак Места Количка Деца 4 во 1 Trike Близнак Седиште со Кошот, кој се одвојува Крошна со

DEN 278.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овој пакет вклучува само овој производ, не вклучувајќи ги украси кои се вклучени во picture3, поради осветлување, екранот / контраст и други прашања, на слика во боја може да биде малку различен, ве молиме understand4.Според различни возрасти на бебето, може да се размонтираат соодветната конфигурација, погоден за различни старосни групи. ● [ПРОСТРАНА СКЛАДИРАЊЕ КОШНИЦА] : Постои дополнителна складирање кошница,која може да чувате вашите предмети,како на пример, играчки,закуски и други есенцијални елементи,со голема погодност кога да го однесете вашиот бебињата надвор.Прилагодливи тенди ви овозможи да се прилагоди на различни отворање режими на awning во зависност од временските услови.

Особините

Купувачите избираат и

Бебешка Шетач детски Велосипеди, Трицикли, дво-насочно Ротирачки Удобно Ергономски Седишта, се Прилагодува Тенди

Изградена од страна издржливи, но лесен алуминиум рамка и дише лен капак кој може доброзаштита на вашит�

DEN 530.40