• Ново
Фокс Mouse Pad Розова за Компјутер Лаптоп Смешно Круг Игри Mousepad Канцеларија Биро Додатоци

Фокс Mouse Pad Розова за Компјутер Лаптоп Смешно Круг Игри Mousepad Канцеларија Биро Додатоци

DEN 335.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мазна површина која глувчето глајд модели над убаво, брзо движење, додека одржување на одлична брзина и контрола, одлична за секојдневна работа или играње.На mouse pad не е премногу дебела, ние мислиме дека е премногу дебела ќе предизвика површината е многу мека. Дебелина 3мм да се прилагоди на сите површини.Плус, на влошки се сите оптички пријателски, што значи можете да ги користите со двете нормално и оптички глушец.НЕ се ЛИЗГА ГУМЕНИ БАЗА : Природна Гума, без лош мирис, здрав и еко-пријателски.Заличи вашето workspace со популарни дизајни,Енергична, елегантен и полн колор печатење.Идеален избор за игра, работа или секојдневна употреба.Густа лизга-отпорни засенчување може цврсто контрола на десктоп да се обезбеди стабилна работа на глувчето, ефикасно да го спречува mouse pad од лизгање и да се пресели.

Особините

Купувачите избираат и